EOV 151

EOV 151
Výrobca: Tatramat
Kód produktu: EOV 151
Dostupnosť: Vypredané
Množstvo:  
   -   

 

Objem - 150l
Výkon - 2 kW
 
 
 
Elektrické bojlery stojaté (vertikálne)
Elektrické akumulačné tlakové ohrievače vody, bojlery Tatramat, sú ideálne pre efektívny ohrev vody v domácnostiach a rôznych sociálnych zariadeniach, s možnosťou inštalácie niekoľkých odberných miest teplej vody. Praktické rozmery umožňujú jednoduchú inštaláciu týchto bojlerov. Vysokokvalitný smaltovaný povrch nádrže ohrievačov a horčíková anódová tyč zabezpečujú dvojitú ochranu týchto bojlerov Tatramat proti korózii.
 
Elektrické akumulačné tlakové ohrievače vody Tatramat EOV 151 poskytujú dostatočný výkon k ohrevu teplej vody v domácnostiach a rôznych sociálnych zariadeniach, s možnosťou inštalácie niekoľkých odberných miest teplej vody.
 
Nádrž týchto bojlerov Tatramat je vyrobená z oceľového plechu, ktorý je smaltovaný pri teplote 850°C, čím spolu s anódovou ochranou dosahuje vysokú odolnosť voči korózii.
 
Ohrievače sú vhodné pre lokálnu prípravu teplej úžitkovej vody v obytných domoch so zámerom zrušenia odberu teplej úžitkovej vody z centrálneho rozvodu. Vzhľadom na výhody, ktorými sú nezávoslosť na centrálnej príprave teplej vody a minimalizovanie nákladov na ohrev podľa vlastnej potreby, predstavujú optimálne riešenie problémov s teplou vodou v domoch komplexnej bytovej výstavby.
 
Výhody elektrického bojlera Tatramat EOV 151:
 
- úsporná prevádzka vďaka bezfreónovej tepelnej polyuretánovej izolácii 
- rýchla a zdravotne nezávadná príprava teplej vody 
- vizuálna kontrola teploty vody 
- signalizácia ohrevu 
- možnosť nastavenia optimálneho prevádzkového režimu 
- poistka proti prehriatiu ohrievača a poistka proti zamrznutiu vody 
- univerzálny záves pre jednoduchú inštaláciu 
- jednoduchá obsluha a údržba 
- možnosť inštalácie nad vaňu
- čas ohrevu z 15 na 65 °C - 4hod/27min
- tepelná strata - 1,41 kWh/24h

Napísať recenziu

Vaše meno:


Vaša recenzia: Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: -           +

Opište kód z obrázku:Beží na OpenCart • Slovenský preklad z OpenCart.sk PLYNAS s.r.o. © 2021.  Designed by Sainath Chillapuram